Apie įmonę „Kasmanta“

Statybos darbų įmonė UAB „Kasmanta“ savo veiklą vykdo jau nuo 2008 metų. Įmonei yra suteikta teisė atlikti statinio ir statinio dalies statybos darbus. Laikui bėgant mūsų veikla plėtėsi – šiandien UAB „Kasmanta“ ne tik sėkmingai darbuojasi nuo įmonės įkūrimo mums įprastose srityse (bendrastatybinių darbų bei apdailos), bet ir vysto veiklą naujomis kryptimis: skystų trąšų sandėlių statybos, grūdų sandėliavimo, džiovinimo bei transportavimo, specializuotos įrangos montavimo ir kitose. Taip pat įmonė importuoja belgišką stogo dangą privatiems bei visuomeninės paskirties
šlaitiniams stogams (šios dangos atstovai esame nuo pat įmonės įsteigimo 2008m.).
Mūsų sukaupta patirtis, atsakingas požiūris į patikėtas užduotis ir pagarba klientui garantuoja, kad savo vykdomus darbus atliekame kokybiškai ir laiku.
Įmonės darbuotojai – patikimi ir savo sritį išmanantys specialistai, kai kurie jų didžiuojasi itin ilga sėkmingo darbo statybų srityje patirtimi – mūsų atestuotų darbų vadovų statybinė patirtis siekia net 30 metų. Suprantame personalo svarbą, todėl vertiname savo darbuotojus ir rūpinamės jais – suteikiame jiems visas efektyviam darbui reikalingas sąlygas ir galimybių tobulėti bei atskleisti savo gebėjimus.
Darbams atlikti naudojame naują, pagal pažangias technologijas pagamintą ir iš patikimų tiekėjų įsigytą techniką, pasitelkiame ir gerai išbandytus, ir naujoviškus metodus, visuomet atsižvelgiame į konkretaus kliento poreikius bei pageidavimus ir randame jam tinkamiausią individualų sprendimą.

Mūsų vizija – kryptinga bendrovės veiklos plėtra, išlaikant aukščiausius paslaugų standartus.
Mūsų misija – rasti optimalų sprendimą kiekvienam klientui, dirbti lanksčiai ir inovatyviai, taikant pažangiausius metodus ir geriausią mūsų srities praktiką.
Mūsų pamatinės vertybės – sąžiningumas, patikimumas, pagarba klientui.